Sulmoi vajzën e vet, arrestohet një serb

Një serb është arrestuar në fshatin Dobratin, pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit ka sulmuar fizikisht vajzën e tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.