Fushë Kosovës

Sulmohet polici në Fushë Kosovë

Një zyrtar policor është sulmuar ditën e shtunë në fshatin Kuzmin të Fushë Kosovës nga një person.

Sipas Policisë, gjatë kontrollit të dyshuarit i janë konfiskuar një thikë dhe një sasi e vogël e substancës narkotike e llojit marihuanë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.