Sulmohen dy persona në Prishtinë

Dy persona janë sulmuar në Kryeqytetin e Prishtinës ditën e djeshme, për shkaqe deri më tani të panjohura.

Personat kanë marrë trajtim mjekësor pas lëndimeve të rënda trupore dhe rasti është paraqitur tek organet e Policisë.

Raporti i plotë i Policisë:

Dy viktimat meshkuj K-Shqiptar kane raportuar se për shkaqe te panjohura janë sulmuar fizikisht nga disa te dyshuar te panjohur. Viktimat kane pësuar lëndime trupore dhe te njëjtit pas pranimit te tretmanit mjekësor janë liruar.