Reperi

Sukseset e vitit 2018, Majku me falënderime të posaçme

Vitin 2018 po e përmbyll me shumë suksese.

Reperi Majk në Instastory ka publikuar këngët e lansuara gjatë këtij viti, duke treguar edhe sa miliona herë u klikuan ato, shkruan Ballkani.info.

E për këto arritje, ai ka falënderimet e tij.

Në foton e parafundit të hedhur në Instastory, Majk ka falënderuar Zotin, pastaj gjithë ata që e mbështeten në këtë vit dhe ia bën atë më të mrekullueshëm.