Stresi uron festën nga burgu

Stresi nuk ka lënë pa bërë urimin e tij për festën e 28 nëntorit.

Ditën e Flamurit – Stresi e uroi nga burgu.

Reperi hyri për të publikuar një fotografi të tij me veshje kombëtare, dhe për t’i uruar të gjithë shqiptarët kudo që janë.

“1 Gjak ,1 Gjuhë, 1 Besë. Urime festën e 28 Nëntorit te gjithë shqiptarëve”, ka shkruar reperi.

Stresi u arrestua javë më parë pasi u kap me armë dhe drogë në një hotel.