Premierë

Stealth, Cozman dhe Vinz lansojnë klipin e këngës “Gango”

“Gango” është titulli i bashkëpunimit më të ri të Stealth, Cozman dhe Vinz.

Kënga është kompletuar edhe nga ana vizuale dhe pritet të pëlqehet nga fansat e këngëtarëve.

Kai Shots e ka bërë regjinë e videoklipit muzikor të “Gango”.

Cozman aktualisht ndodhet në Londër, nga ku edhe e ka publikuar projektin e ri muzikor.

Ky projekt e rikthen reperin me material të ri muzikor, pas një vere të angazhuar.

https://www.youtube.com/watch?v=_WNNOtsIDOo