Soni dhe Estto janë në përgatitje të duetit

Soni Malaj dhe Estto janë në përgatitje të realizimit të përbashkët muzikor.

Lajmin e kanë konfirmuar dy këngëtarët përmes njoftimeve në profilet respektive në rrjetet sociale.

Duke shpërndarë një fotografi të përbashkët, artistët kanë njoftuar se projekti i ri do të vijë “së shpejti”.

(Foto: Instagram/soni_malaj)

Kënga do të shoqërohet me një videoklip muzikor që do të jetë projekt i Bug Production.

(Foto: Instagram/estto_)

Ndërsa më herët, dy këngëtarët kanë shpërndarë pamje nga përgatitjet e tyre për videon muzikore.

E titulluar “Amante”, kënga pritet të publikohet të premten (24 qershor) në orën 18:00. /Telegrafi/