Sinani Andrra

Sinani dhe Andrra puthen në mes të rrugës

Ata janë një nga çiftet më të mira të shoëbizit shqiptar.

Sinani dhe Andrra po shijojnë jetën e tyre, saktësisht pushimet, pas një sezoni të suksesshëm.

Ata në rrjetet sociale kanë publikuar fotografi ku shihen duke u puthur në mes të rrugës.

Kujtojmë që dyshja në fjalë gjithmonë kanë qenë në titujt e mediave rozë për sukseset dhe dashurinë e tyre.