Këngëtari

Sinan Vllasaliu publikon këngën e re “Jemi nda”

Këngëtari i mirënjohur i skenës shqiptare, Sinan Vllasaliu, ka prezantuar projektin e ri muzikor.

“Jemi nda” mban titullin kënga e tij e re, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur kompozitori Ilir Berani, ndërsa orkestrimin e ka bërë Miti Geci.

Videoklipi i veçantë i është besuar produksionit të njohur ‘Bug Production’.

Ndërkohë, producent ekzekutiv i këngës është kompania muzikore ‘Emra Com’.

Artisti vjen me një paraqitje mjaft atraktive, teksa siç shihet edhe në bazë të titullit projekti i kushtohet ndarjes.