Modelja

Shtëpia e vjetër e Kylie Jenner del në shitje për këtë çmim

Shtëpia e vjetër e Kylie Jenner po shitet për 3.6 milionë dollarë.

Duket sikur është kohë e gjatë që kur Kylie Jenner bleu dhe shiti shtëpinë e saj, por ajo ka dalë sërish në treg, shkruan TMZ.

Shtëpia që dikur i përkiste miliarderes më të re është së shpejti në treg për 3,599,000 dollarë.

Kylie e bleu vilën Toscan në vitin 2015, kur ajo ishte vetëm 17 vjeç. Shtëpisë iu bë renovim i plotë dhe duket bukur.

Shtëpia me 5 dhoma gjumi dhe 6 banjo është brenda komunitetit ekskluziv me porta të Oaks në Calabasas.

Kylie pagoi 2.7 milionë dollarë më 2015 dhe e shiti atë dy vjet më vonë për 3,15 milionë dollarë. Ajo i ka të gjitha ato që një miliarder i ardhshëm do ta dëshironte.

Kylie Jenner gjatë këtij viti bleu rezidencën e re në vlerë 36.5 milionë dollarë.