Shikoni ndryshimet drastike të modeles Oriola Marashi brenda 10 viteve (FOTO)

Ka disa ditë që në rrjetet sociale ka filluar sfida e postimit të fotografive se fytyrat publike janë dukur dhjetë vite më parë.

E një pjesë e madhe e industrisë muzikore dhe modelizmit shqiptar, nuk iu kanë bashkangjit kësaj sfide, shkruan Ballkani.info.

Por për të gjithë ata që nuk patën kohë të kërkonin fotografitë e tyre të vjetra, apo nuk kanë dashur t’i postojnë, si duket janë kujdesur fansat e tyre që t’i gjejnë këto krahasime.

E modelja e radhës është Oriola Marashi.

Oriola njihet për format e saj trupore, e që tashmë edhe është bërë pjesë e label-it OTR në Shqipëri, ku reklamon një pjesë të prodhimeve të veshjeve nga ky grup.

Shikoni si dukej Oriola para 10 viteve dhe gjeni ndryshimet. /Ballkani.info