deputetët

Selmanaj: “Diçka e mirë po vjen për Kosovën….”

Përderisa temë aktuale është transformimi i FSK-së në Ushtri, dhe se krerët e shtetit të Kosovës tanimë kanë bërë të ditur 14 dhjetorin si datë ku do të votohet ushtrija, me gjithë kundërshimet NATO-së dhe Serbisë, raporton Ballkani.info

Para pak minutave deputeti  i AAK-së  Rasim Selmanaj , në profilin e tij Facebook ka hedhur një fotografi në të cilën vërehet i shoqëruar me bshkëpartiakun e tij, deputetin Daut Haradinaj.

Përmes këtij postimi na bëjnë të ditur që Ushtrija e Kosovës po bëhet.

“Diçka e mirë po vjen për Kosovën….”- shkruan Selmanaj./Ballkani.info/