Blogerja

Sara Hoxha duket shumë bukur në foton e fundit, në fokus stili i veshjes

Blogerja e njohur, Sara Hoxha, është bërë edhe më e popullarizuar që pas lidhjes me Ledri Vulën.

Dyshja muaj më parë u bënë prindër për herë të parë, duke pritur në jetë vajzën e tyre, Poem Blu.

Ndërkohë, edhe pas lindjes Sara duket tejet në formë, duke shpërndarë kështu imazhe të shumta nga përditshmëria.

Në një imazh të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune është parë e veshur me plot stil.

Ajo që mori më shumë vëmendje ishte xhaketa me përmasa më të mëdha.

“Nuk jam e gatshme ende të shkruaj përshkrimet që po më jepni”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Sidoqoftë kësaj, Hoxha po pëlqehet në masë të madhe për dukjet dhe imazhet e shpërndara.