Treshja

Sabriu,Yllka dhe Sinani bëhen bashkë për një potpuri

Janë tre emra të dashur për publikun.

Sabri Fejzullahu, Yllka Kuqi dhe Sinan Hoxha kanë realizuar një potpuri të cilën e lansuan në prag të festave të fundvitit, shkruan Ballkani.info.

Madje, projekti është pjesë e xhirimeve që bëhen për këto festa.

Vlen të theksohet se potpuria është e re, e pa dëgjuar më parë dhe është shkruar nga Diamant Sinanaj, me muzikë të Chipsit dhe me orkestrim të Ymerli Krasniqit./Ballkani.info/

https://www.youtube.com/watch?v=IXpBWQDNzaI