Kënga e re

“Sa gabime” publikohet nga 2Ton dhe Donjeta

Janë bërë bashkë për një duet.

Reperi 2Ton dhe këngëtarja Donjeta kanë publikuar projektin e përbashkët të titulluar “ Sa gabime”, shkruan Ballkani.info.

Kënga është prodhim i 2Ton që ka bërë tekstin dhe muzikën kurse beati u krye nga Genc Avdyli dhe Bini Diez.

“Sa gabime” është finalizuar edhe me videoklip./Ballkani.info/

https://www.youtube.com/watch?v=PHcInIRGYaQ&feature=youtu.be