Këngëtarja

Ryva me një tjetër befasi për fansat e saj

Këto ditë e kemi parë shpesh.

Ryva Kajtazi siç duket nuk e ka refuzuar asnjë ftesë që i është bërë për xhirimet e fundvitit, shkruan Ballkani.info.

Në një të tillë, ajo ka prezantuar potpurinë që e ka bërë.

Në bashkëpunim Lendrit Krasniqin për 4 minuta ka zgjedhur këngët më të bukura për t’i kënduar bashkë.

Kujtojmë që Ryva ka vite që ka ndërruar stilin në muzikë dhe ka filluar të merret më shumë më atë popullore./Ballkani.info/

https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=MLvR45mieE4&fbclid=IwAR0PBZX0j2VFmvvgchUHVk8GuV-cS_lWSroX1Y92-ou0M7Q7xP1ez290V3E&app=desktop