Kosovarja

Rita Ora shfaqet nudo sërish (FOTO)

Rita Ora, këngëtarja kosovare publikoi një video të shkurtër në Instagram, ku shfaqej tërësisht nudo, ndërsa mbulon me duar vetëm pjesët intime.

Në sfond dëgjohej kënga “Let you love me”, ndërsa ky ka qenë edhe qëllimi i publikimit të këtij imazhi – për të promovuar këngën e saj të re.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për fizikun e saj atraktiv.