Rita Ora në shtrat me Kate Moss

Në gusht, Rita Ora njoftoi se kishte nënshkruar marrëveshje me agjencinë e modelimit Kate Moss.

Por këngëtarja tregoi se marrëdhënia e tyre është shumë më tepër sesa thjesht profesionale.

Rita e vërtetoi këtë ndërsa publikoi një foto nga shtrati me supermodelen.

Ylli i popit uroi shoqen e saj për 45-vjetorin e lindjes, duke postuar një foto ku Kate po fle gjumë ndërsa Rita qëndron zgjuar.

“Ka vetëm një Kate Moss. Gëzuar Ditëlindjen. Ti meriton veten. Do të dua gjithmonë dhe përgjithmonë. Jam e lumtur të quaj miken time,”-shkruajti Rita.