këngëtarja

Rita Ora e ndezë atmosferën me këngën e Shpat Kasapit

Në familjen e Rita Orës mbrëmë kishte festë.

Rita Ora bashkë me më të dashurit e saj ishte mbledhur në një vend për të festuar ditëlindjen e Elenës.

Në atë ndejë çdo gjë ishte kuruar në detaje, ndërsa Rita u kujdes që atmosfera të jetë në nivel.

Ishte nëna e Ritës ajo që publikoi disa video, në të cilat këngëtarja shihet duke vallëzuar me këngën “Valle kosovare”, të Shpat Kasapit.

Rita bashkë me babain e saj po kërcentenme mindil në duar, kurse të gjithë të ftuarit po brohorisnin.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/rita-ora-e-ndeze-atmosferen-me-kengen-e-shpat-kasapit-587356/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright