Këngëtarja

Rita në lidhje me aktorin e njohur?

Nuk po bëhet rehat në sferën sentimentale.

Rita Ora është fotografuar nga paparacit e kësaj radhe e kanë kapur ‘mat’, shkruan Ballkani.info.

Siç raportojnë mediet ndërkombëtare, Rita sot u fotografua me aktorin Andrew Garfield dhe po thuhet se janë në lidhje.

Se ata janë në lidhje në njëfarë mënyre e konfirmuan disa foto të fundit në të cilat Rita shihet përkrah Andreë në Londër.

As njëri e as tjetri nuk e kanë mohuar e as konfirmuar se kanë diçka më shumë por pas ndarjes nga Andrew Watt ajo ka thënë gjatë një interviste se është e hapur për lidhje të reja.

Se ku qëndron e vërteta mbetet ta kuptojmë shpejtë./Ballkani.info/