Reperja

Rina nga pushimet na tregon të pasmet

Ajo po i vazhdon pushimet akoma.

E nga atje, këngëtarja Rina Balaj ka hedhur një fotografi ku shihet se ishte pranë pishinës e ulur.

Ajo u fotografua nga pas dhe dukej seksi me këtë imazh.

View this post on Instagram

It’s just me NOW

A post shared by RINA (@balajrina) on

loading…