On Records

Rina Balaj paralajmëron projektin e radhës

Ka publikuar një sërë projektesh këtë vit.

Fjala është për reperen nga Istogu, Rina Balaj e cila nuk po ndalet së punuari në projekte të reja muzikore, shkruan ballkani.info.

“Gigi”, është kënga e fundit e lansuar nga ajo ku vjen në bashkëpunim me artistin shqiptar që jeton në Itali, Sin boy. Ky projekt i tyre u prit tejet mirë nga publiku sa që për një kohë të shkurtër ka mbledhur mbi 10 milionë klikime në kanalin, Youtube.

Dhe tani, menaxheri i labelit “On Records”, Met Elshani në të cilin bën pjesë edhe Rina ka paralajmëruar projektin e radhës të Balajt me anë të një video të postuar në Instagram.

“Së shpejti, RINA”, është përshkrimi që ia ka bashkangjit videos.

Se a është solo apo bashkëpunim Meti nuk ka dhënë ndonjë detaj tjetër