Modelja

Rhian “bombardon” me të brendshme

“Sa i bukur është ky fotosesion?”. Kështu ka thënë Rhian Sugden derisa ka treguar asetet e saj në të brendshme të kaltra, e ku pozon afër një kopshti

Bukuroshja e kolme ka treguar asetet e saj derisa ka bërë foto në të brendshme.

Rhian (34) edhe në këto foto ka shfaqur gjoksin e saj por edhe asetet e tjera.

Modelja duket bukur dhe ka një foto plot glam, kurse në foto duket edhe oborri i shtëpisë së saj në Manchester.