Don Phenom

Reperi shqiptar shfaqet i armatosur

Ka publikuar një fotografi më rrallë se herët tjera.

Reperi Don Phenom është i shfaqur i aramtosur në Instagram dhe nuk dihet nëse arma që po e mbanë në duar është me leje apo jo, shkruan Ballkani.info.

Fotoja që u bë në një vend në SHBA ku jeton reperi, u komentua në forma të ndryshme nga ndjekësit e tij.

Kujtojmë që së fundmi Don Phenom ka lansuar një këngë me K Koke./Ballkani.info/
https://www.instagram.com/p/Br5-fSbnzIS/?utm_source=ig_web_copy_link