Reperi nga TBA, pjesë e klipit të ri të Cardi B

Klepto ka zbuluar se do të jetë pjesë e klipit të ri të Cardi B.

Reperi shqiptar që jeton në Amerikë e pjesë e TBA-së së Unnikatilit e ka treguar këtë nëpërmjet postimit të fundit.

Ai ka ndarë me ndjekësit disa foto të cilat i ka realizuar gjatë xhirimeve dhe roli i tij bazuar në atë çfarë shihet në këto imazhe duket të jetë tejet interesant.