Reperi i njohur një baba i devotshëm, ja si përkujdeset për djalin

Agoni dhe Egzona pasi kaluan krizën në lidhje u bënë prindër të një djali.

Reperi tregon kujdes të madh ndaj djalit, e këtë gjë e ka dëshmuar më së miri përmes fotografisë së fundit.

Ai shfaqet pranë karrocës së djalit duke e ushqyer atë me qumësht, kurse mbishkrimi që i la fotos ishte “#atkomthonobir“.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Agon Amiga është “Lej Lej”, në duet me Teuta Selimin. /Lajmi.net