Kënga e re

Reperi 9TY1 sjell këngën “Ganjaa”, ky detaj nuk duhet t’iu ikë nga klipi

Ka kohë që ka punuar në këtë projekt muzikor.

Reperi kosovar që jeton në Zvicër i njohur me nofkën 9TY1 ka publikuar këngën e re të titulluar “Ganjaa”, shkruan Ballkani.info.

Kjo këngë u shkrua nga vet ai dhe është nën producimin e Alvinobrownbeats ndërsa miksimi u bë nga Nomen Entertaiment.

Padyshim se edhe ky projekt u finalizua me klip.

Kur jemi te klipi, duhet veçuar se ai u xhirua në Milano dhe Zvicër dhe përmes saj reperi ka paraqitur jetën luksoze me veturat e shtrenjta por edhe bukuritë e vendeve ku xhiroi.

Kujtojmë që 9TY1 njihet për stilin unik në të kënduar pasi më shumë është i përqëndruar në stilin ‘trap’, lloj i Hip Hopit jo shumë i kultivuar tek ne./Ballkani.info/

https://m.youtube.com/watch?v=708TgRvUkbs