Premierë

“Qielli i 7”, kënga e re nga Vesa Smolica

Vesa Smolica ka publikuar këngën e saj më të re “Qielli i 7”.

Producent i këngës është Klevi Vallja, kurse incizimi i këngës është bërë në PINT Studio nga K-Masteri, që është përkujdesur edhe për miksimin dhe masterizimin.

Tekstin e ka shkruar Vesa Smolica.

https://www.youtube.com/watch?v=lgI8CPo716U