Modelja

Puthje pasionante në mes të shkretëtirës, Kourtney Kardashian poza të nxehta me partnerin e ri

Kourtney Kardashian ka bërë tashmë publike marrëdhënien e saj me Travis Barker dhe kohët e fundit nuk mungojnë postimet në rrjetet sociale.

“Si parajsë”, shkruan Kourtney në foton e postuar në Instagram, me Travis. Ai mban në krah Koutneyn, të veshur me bikini në mes të shkretëtirës.

Fotoja vjen një javë pasi Travis Barker bëri një organizim të veçantë për ditëlindjen e 42-të të Kourtney Kardashian, me lule dhe tulipanë.

Ylli i Keeping Up With the Kardashians, ka nisur një udhëtim romantik në Amangari të Utah, me muzikantin 45-vjeçar.

West Hollywood, CA – *EXCLUSIVE* – Kourtney Kardashian and boyfriend Travis Barker have a quiet lunch by themselves to slowly bring in the weekend. The happy couple that appear to be going strong snuggled up on their walk back to their Range Rover. Travis showed what a true gentleman he is by opening the driver side door for Kourtney.Pictured: Kourtney Kardashian, Travis BarkerBACKGRID USA 26 MARCH 2021 BYLINE MUST READ: BACKGRIDUSA: +1 310 798 9111 / [email protected]: +44 208 344 2007 / [email protected]*UK Clients – Pictures Containing ChildrenPlease Pixelate Face Prior To Publication*