Publikon foto e zhveshur nga shtrati, Enca ka një pyetje për fansat

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia është njëra nga femrat më të komentuara në showbizzin shqiptar.

Ajo është goxha aktive edhe në muzikë, e cila para një muaji lansoi bashkëpunimin me reperin, Don Phenom, “Kujt po i han”.

Dhe tani, me një fotografi provokuese nga shtrati, Haxhia pyet fansat se çfarë kënge dëshirojnë të lansojë.

“Baladë Dashurie apo këngë për klube… cilën e dëshironi me radhë?”, shkruan ajo.

“Kujt po i han”, tashmë ka mbledhur afro 6 milionë klikime në kanalin zyrtar, Youtube.