Publikohen fotot +18 të vajzës nga Venezuela që po çmend rrjetet sociale (Foto)

Vajza nga Venezuela, Maria Villalba shquhet për linjat trupore, sidomos vithet e formësuara.

Emri i saj u bë i njohur pikërisht për këtë arsye ndërsa sot ka arritur të bëhet shumë e ndjekur.

Maria, mund të mos e ketë famën e saj por po konsiderohet si konkurrente tejet e fortë e Kim Kardashian, sidomos kur fjalë bëhet për vithet.

Në vazhdim ju sjellim disa foto të saj në të cilat ka provokuar keq dhe ka treguar anën e saj të fortë.