“Pse ke ardh ktu” pyet Buta në këngën e re

“Ok Ok” është kënga e tij e publikuar javë më parë.

Por, sonte reperi Buta ka ardhur me një tjetër këngë e cila po ashtu mban një titull interesant, shkruan Ballkani.info.

‘’Pse ke ardh ktu’’ titullohet kënga e re e Butës të cilës ai ia ka realizuar edhe videoklipin.

Kujtojmë se kjo këngë është pjesë e albumit të tij ‘Vjeshte / Dimer ‘18’.

Nga ana tjetër duhet kujtuar se për këngën “Ok Ok” ai u akuzua nga një reper i quajtur GRIM për vjedhje të idesë dhe konceptit të këngës së tij me titull të njëjtë “Okej”./Ballkani.info/

https://www.youtube.com/watch?v=scuehSmN_Dk