Raporti

Prishtinasi rrah gruan dhe vajzën

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasiqë kishe sulmuar fizikisht gruan dhe vajzën e tij.
Viktimat sipas Policisë, kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të Prokurorit, i dyshuari është dërguar në qendrën e mbajtjes. Rasti ka ndodhur mëngjesin e djeshëm.