Reperi

Premierë: 2Ton sjell “LOVE”

Reperi i njohur kosovar, 2Ton ka publikuar këngën e tij më të re të quajtur “LOVE”.

Muzikën dhe tekstin e kësaj kënge i ka bërë vet reperi, ndërkaq videoklipi është bërë nga Grandmedia.

Shpërndaje