Prezantuesja

Për këtë imazh Arbana rrezikoi jetën e saj

Ka mundur të rrëzohej.

Prezantuesja shqiptare Arbana Osmani ka hedhur një fotografi në Instgram përmes të cilës ka ‘shqetësuar’ pak ndjekësit e saj, shkruan Ballkani.info.

Kjo se ajo shihet se ka hipur me një maje mali dhe poshtë vetës kishte një humnerë të madhe.

Ndonëse e përgëzuan për këtë guxim, ndjekësit prapë se prapë e këshilluan Arbanën për kujdes./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

Jump

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on