Pas klipit, edhe këtë gjë e bëjnë bashkë Seveni dhe Vildanja

Ajo ishte pjesë e klipit të tij me Tunën.

E në video e këngës “Maria”, Vildane Zeneli shfaqet me disa skena shumë të nxehta bashkë me këngëtaren Sejdi, shkruan Ballkani.info.

Si do që të jetë, duket se Vildanja dhe Seveni kanë një miqësi shumë të mirë mes vete.

Ka qenë Seveni ai i cili ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet bashkë me Vildanën. Të veshur të dy tejet elegant, dyshja formonin një çift shumë simpatik.

E padyshim që edhe dora e modeles të rripi i Sevenit u cilësua si një gjest provokativ i saj, ndonëse mund të jetë që e ka bërë pamendje./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

@vildanezeneli #Maria (Linkinbio)

A post shared by Seven (@7saraci) on