Georgina Rodriguez

Partnerja bukuroshe e Ronaldos mendon për fansat, poston pozat seksi teksa tregon… FOTO

Partnerja e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, ka vendosur që me postimet në rrjetet sociale, tua heq mendjen ndjekësve nga koronavirusi.

Në një kohë ku thuajse e gjithë bota është e izoluar, modelja spanjolle nuk është aspak e turpshme kur vjen puna për t’i treguar 18.1 milion fansave në Instagram format e harkuara të trupit të saj.

Nga ana tjetër ajo “reklamon” veshjet e saj të reja sportive, ndërsa ushtrohej në palestër.

26-vjeçarja vazhdon të qëndrojë në vetëkarantinim së bashku me partnerin Ronaldo dhe familjen e tyre, tashmë në Torino.