LAJMI I FUNDIT

Pamje se si vetura merr flakë në autostradën Prishtinë – Prizren

Një veturë është djegur në autostradën Prishtinë -Prizren, përkatësisht afër Duhlës.

Lexues të Gazetës Express kanë dërguar pamje ku shihet vetura e skajuar në autostradë dhe duke u djegur.Nuk dihet nëse ka pasur të lënduar nga ky aksident.