Magazina

Oriola Marashi shfaqet ‘topless’ në Ksamil

Temperaturat tashmë janë rritur dhe së bashku me to edhe bukuroshes shqiptare kanë nisur të ekspozojnë hiret e tyre.

Tash e disa ditë jemi edhe zyrtarisht në stinën verore dhe të famshmet tona gjithnjë e më tepër po sjellin imazhe të nxehta në Instagram.

Një prej tyre është edhe bukuroshja Oriola Marashi, pushimet për të cilën kanë filluar tash e sa ditë.

Zeshkania për dallim prej shumë yjeve tona që po zgjedhin vendet turistike botërore, ajo ka zgjedhur të marr rreze të diellit në Ksamil, afër Saraandës.

Ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet topless dhe gjinjtë i mbulon me një peshqir.

https://www.instagram.com/p/BzGOL9rBlIM/