Orinda pozon sensuale nga vaska!

Moderatorja dhe këngëtarja Orinda Huta ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku shfaqet mjaft sensuale.
Në këto foto Hutën e shohim në një vaskë, por e veshur më në formë dhe seksi se asnjëherë. Aktualisht ajo është drejtuar emisionin “Jo vetëm modë” në Klan si dhe është pjesë e jurisë për të rinj të edicionin e 20-të të “Kënga Magjike”./