argjentinasi

“Nuk kemi problem me Icardin”

Synimi i Real Madridit ka qenë krucial këtë sezon për klubin italian, të cilëve ju duhet një rezultat i mirë në Tottenham për të kaluar në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve

Nuk kemi problem me Mauro Icardi, ka thënë trajneri Luciano Spalletti, pasi që sulmuesi e përcjelli finalen e Copa Libertadores në Madrid, dy ditë para ndeshjes kruciale të Ligës së Kampionëve kundër PSV.

“Nuk e shoh këtë si problem”, tha ai në konferencë për shtyp.

“Aty kishte edhe një delegacion të Juventusit dhe drejtorë të Interit. Nuk po e shoh problemin këty”.

“Është sikurse të shkojmë në një darkë, me gruan dhe mandej të shkojmë ta shohim një shfaqje”.