Këngëtarja

Nora Istrefi vjen me stil të ri të flokëve

Ka sjell imazhe të reja dhe mjaft të veçanta.

Këngëtarja shqiptare, Nora Istrefi befason shpesh me pamjen ku çdo ditë e më shumë vjen joshëse dhe atraktive në imazhet që publikon.

E tillë shfaqet edhe në këto të fundit, pamja e së cilës është për tu admiruar me një stil të ri me flokë të gjata.

“Gjendja e së premtes”, shkruan ajo.

Nora cilësohet të jetë njëra nga mamatë më seksi të estradës, e cila tashmë ka një vajzë të quajtur Renee.
https://www.instagram.com/p/BsNoKs3FCMT/?utm_source=ig_web_button_share_sheet