Noizy thumbon Encën dhe Don Phenom

Hip hop ylli shqiptar, Noizy, njihet për postimet e tij kontraverse.

Një seri të tillë e pati mbrëmjen e kaluar, kur në rrjetin social Instagram është marrë me një këngëtare që dikur e ka pasur në studio.

Enca ishte pjesë e OTR më parë dhe madje realizoi bashkëpunime me Noizyn.

Por, tash duket se ajo është një “lopë” për Noizyn dhe i tillë për të është edhe Don Phenom.

Postimi i Noizyt erdhi pak momente pas lansimit të këngës dhe ato u fshinë më pas.

Adhuruesit e Encs reaguan duke shkruar shumë komente negative në drejtim të reperit.

Noizy e ka rival Don Phenomin nga TBA dhe nuk është çudi që mund të ketë sulme të tilla.

Vet Noizy ka kohë që po shtyn publikimin e duetit të tij me Dafina Zeqirin.