Belkiz Kera

Një nënë bukuroshe si gruaja e Milot Rashicës

Gruaja e Milot Rashicës ka pozuar e lumtur krah djalit.

Milot Rashica dhe Belkiz Kera Rashica po e shijojnë epitetin prindër.

Ata së fundmi janë bërë prindër të një djali me të cilin shpesh po publikojnë foto në rrjete sociale. Ishte Belkiz ajo e cila i ka ndarë së fundmi disa imazhe pranë tij.

Ajo në Instagram e ka publikuar imazhin e ëmbël pranë vogëlushit e nuk duhet harruar se edhe format e saj trupore kanë rënë në dy.

View this post on Instagram

💙

A post shared by BELKIZ KERA RASHICA (@belkiz_kera) on