Modelja

Një bukuroshe seksi si Valentina

Modelja italiane Valentina Fradegrada ka nxehur instagramin me disa foto tepër seksi që ka postuar së fundmi

E lindur në Bergamo, Valentina e ushtron edhe profesionin e bllogeres së modës.

Ajo përpos që e ushtron profesionin e modelës ka pasion edhe karatenë dhe madje ka të fituar edhe disa medale në disa gara.

Për momentin ajo është pjesë e Fashion NOVA.