Publikuar me 6 Tetor 2018 ora 15:52

Nisin xhirimet për sezonin e ri të “O Sa Mirë”, anulohet për një kohë të pacaktuar edicioni i paraparë për diasporë

Seriali komik më i pëlqyer në vend, “O Sa Mirë”, ka nisur së fundmi xhirimet e sezonit të ri.

Lajmi është bërë i ditur nga faqja zyrtare e “O Sa Mirë” në Instagram, të cilët kanë publikuar një fotografi të aktorëve gjatë xhirimeve.

Në fotografi shihen aktorët shumë të dashur për publikun, të cilët luajnë disa prej roleve më të spikatua siç janë ai i gjakovarit, llapjanit, ‘Llukmanit’ nga Presheva dhe profesorit të gjuhës shqipe.

Nuk mungoi edhe një fotografi nga aktori Jeton Zogiani, i cili në këtë serial luan rolin e ‘Hakiut’ nga Drenica.

Përndryshe, në këtë sezon është konfirmuar edhe rikthimi i aktores nga Shqipëria, Jana Hajdari, që do të luajë rolin e profesoreshës së fizikës.

Ishte përfolur se “O Sa Mirë” do të realizonte edhe një maratonë serish të veçanta në diasporë, gjë e cila mesa duket është anuluar.

Lajme të tjera

Tjera në

Të rejat

Autotech

Më Të Lexuarat