Këngëtarja

Nicole Scherzinger drekon me këtë shqiptar

Ajo është një nga emrat më të njohur të diskografisë botërore.

Nicole Scherzinger një pjesë të ditës së saj sot e ka ndarë edhe me miqtë, një nga ta është shqiptar i njohur për audiencën në Shqipëri e Kosovë, shkruan Ballkani.info.

Fjala është për Fatmir Hysenbelliu.

Ky i fundit ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet pranë këngëtaren për të cilën ka treguar se e ka mike.

“Familja dhe miqtë” janë fjalët që ai ia la kësaj fotoje./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

Family and friends ??

A post shared by Fatmir Oni Hysenbelliu (@fatmirhysenbelliu) on