Daniela Galarza

Nëna rreh brutalisht vajzën 7-vjeçare për një filxhan çaj, video bëhet virale

Një nënë ka humbur kujdestarinë e tre vajzave të saj pasi u filmua duke dhunuar brutalisht fëmijën e vogël për një filxhan çaj.

Daniela Galarza humbi durimin kur vajza e saj 7 vjeçare e kërkoi ti përgatiste çaj.

Ndërsa vajza e saj më e madhe, 16-vjeçe filmoi momentin e tmerrshëm me celular.

Gruaja nga Argjentina shihet duke qëlluar dhe mallkuar fëmijën, që nuk mund të mbrohej.

7-vjeçarja e frikësuar mundohet të mbulojë veten për të shpëtuar nga grushtet dhe shuplakat e nënës së saj ndërsa motra 11 vjeçare e shikon.

“Të bëj çaj. Çfarë ju kushton juve për bëni çaj,”-dëgjohet Galarza duke bërtitur në video. Vajza më e madhe i kërkon të ndalojë, por nëna e qëllon edhe atë.

Ishte babai i fëmijëve që përdori pamjet për të denoncuar nënën.

Të miturat janë vendosur nën kujdestarinë e gjyshërve nga ana e babait.

Pavarësisht provave virale që bën xhiron në internet nëna nuk është arrestuar. Ndërsa po hetohet nëse bëhet fjalë për një rast të izoluar apo çështje të përsëritur.