VIDEO

Në nënë mori vajzën e saj 12-vjeçare për t’i shpuar hundën, videoja tmerroi njerëzit

Një nënë së fundmi shkaktoi një reagim të ashpër pasi ndau një video të vajzës së saj duke e shpuar hundën për ditëlindjen e saj. Përkatësisht, Sharla ndan rregullisht në internet fotografi nga jeta e saj familjare, ku ndër të tjera është përfshirë edhe familja e saj.

Me videon e fundit në TikTok, ajo ka shokuar shumë prindër të cilët e kanë akuzuar se është e pakujdesshme dhe nuk kujdeset për mirëqenien e vajzës së tyre.

Duke qenë se ajo vetë është adhuruese e piercing-eve dhe tatuazheve, radha e vajzës së saj për ditëlindjen e saj të 12-të. Përkatësisht, Sharla vendosi një piercing në hundë dhe videon e ka shpërndarë në profilin e saj në TikTok. Dhe ndërsa kishte individë që e admironin për të qenë, siç thonë ata, një nënë moderne dhe e qetë, shumica e njerëzve e dënonin ashpër veprimin e saj.

@sharla105 happy 12th birthday to my daughter ❤️ #12thbirthdaygirl #nosepeircings #birthdaygirl #triggerwarning #needles #fypシ ♬ original sound – sharla105

”Jo, kjo nuk është e drejtë. Çfarë nëne jeni ju që lejoni një fëmijë vetëm 12 vjeç të bëjë piercing? Nuk është normale, por as për të nuk është e shëndetshme, turp të kesh”, është vetëm një nga komentet e shumta negative.

Sharla u përpoq menjëherë të mbrohej dhe shpjegoi se e mendon veten si një nënë që bën më të mirën që di për fëmijën e saj dhe se shpimi i hundës ka qenë dëshira për ditëlindjen e adoleshentit të saj, por shpjegimi nuk ka dhënë fryte.

“Derisa të jetë në moshë, përgjegjësia juaj kryesore është të kujdeseni për mirëqenien dhe shëndetin e saj dhe kjo nuk është gjë tjetër veçse e mirë për të”, iu përgjigj një nga përdoruesit e TikTok.