Në këtë vend detyrohet të ha darkë Greta

Po punon shumë.

Greta Koçi punën nuk e ndal as kur bëhet fjalë për ushqimin, shkruan Ballkani.info.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet se është në studio dhe aty po ushqehej.

Siç duket, këngëtarja po përgatitë këngë të reja për sezonin e dimrit./Ballkani.info/